Eladó lakás Budapest II. kerület, Szemlőhegy 72 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület, Szemlőhegy 72 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület, Szemlőhegy 72 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8997980
Referenciaszám: LK015269-5219084
Feltöltve: 8 napja

Budapest II. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 139,9 millió Ft

139,9 millió Ft
1,94 millió Ft/m²
72 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Rózsadomb szívében, Szemlőhegyen a városrész egyik legelőkelőbb, diplomaták által is kedvelt utcájában kínálok eladásra egy különleges hangulatú villalakást. A 72 m²-es otthon, a klasszikus elegancia és a modern kényelem kifinomult találkozása. A 4,2 méteres belmagasság, a napsütötte terek és a látványos félköríves ablakok igazi nagyvonalúságot teremtenek, amely ma már ritkaságnak számít. A lakás elrendezése átgondolt és harmonikus:tágas nappaliétkező és konyha,kényelmes hálószoba,elegáns fürdőszoba,külön mellékhelyiség,praktikus gardrób,kertkapcsolat A szépen felújított villalakás tökéletes otthon mindazoknak, akik a zöld, nyugodt környezet és a városi elegancia egyensúlyát keresik. A gondozott villaépületek, a csendes utcák és a környék kimagasló presztízse különleges atmoszférát biztosítanak. A lokáció infrastruktúrája kiváló: könnyen elérhetők a mindennapi szolgáltatások, éttermek, bevásárlási lehetőségek és a természet közelsége tovább emeli az ingatlan értékét.A lakáshoz felszíni autóbeálló is tartozik. Kivételes választás mindazok számára, akik egy biztonságos, kiemelt és kimondottan elegáns környezetben szeretnének élni Rózsadombon.

Építés éve:
1925

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 14