+11 fotó
Hirdetéskód: 8936441
Referenciaszám: 25163
Frissítve: 22 napja
Budapest VI. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 89,9 millió Ft
89,9 millió Ft
1,47 millió Ft/m²
61 m²
3 szoba
2. emelet
Leírás
Eladásra kínálunk a Király utcában egy 61 nm-es, jó elosztású lakást, rendezett társasház második emeletén.
Az épületben lift található, így a lakás könnyen megközelíthető. Az ingatlan két külön nyíló hálószobával, egy világos nappalival, konyhával, valamint külön fürdőszobával és WC-vel rendelkezik, továbbá egy külön tároló is tartozik hozzá. A nagyobbik szobában galéria került kialakításra, ahol a belmagasság a galérián kb. 160 cm, alatta pedig kb. 210 cm, így praktikus plusz teret biztosít akár háló, akár tárolás céljára.
A lakás ablakai csendes, zöld Rózsakertre néznek, ami kellemes, nyugodt környezetet biztosít a belváros közepén. Az ingatlan az elmúlt három évben több felújításon esett át, ennek keretében megtörtént a villanyvezetékek, a fűtésrendszer, valamint a nyílászárók cseréje is. A fűtést korszerű Mika cirkó biztosítja. A közös költség 33.000 Ft, amely tartalmazza a felújítási alapot, a szemétszállítást és a lépcsőház takarítását.
A lakás elhelyezkedésének és adottságainak köszönhetően kiváló választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.
A hirdetés tájékoztató jellegű.
Tulajdonságok
Téglalakás
6
Felújított
Gázkazán
1900
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 1 351 04
Hitelkalkulátor
Második évtől
386 889 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.