Eladó lakás Budapest VIII. kerület, Magdolnanegyed, Szerdahelyi utca 2a 50 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9004145
Feltöltve: 2 napja

Budapest VIII. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 83,5 millió Ft

83,5 millió Ft
1,67 millió Ft/m²
50 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Budapest VIII. kerület, Szerdahelyi utcában, a Mátyás tér sarkán, jó közlekedés mellett eladó 2. emeleti lakás. • A környék Józsefváros egyik leggyorsabban fejlődő része, kávézók, üzletek, szolgáltatások a közelben • A lakás 10 éve teljes felújításon esett át • Helyiségek: nappali, hálószoba, konyha, fürdőszoba, 2 db erkély • A hálószoba csendes, nyugodt fekvésű • Fűtés: cirkó • 2 db erkély • Közös költség: kb. 21.000 Ft • Rezsi: kb. 6–20 eFt/hó az elmúlt évek alapján • Kiváló közlekedés, villamos- és buszmegállók pár perc sétára

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
5
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1936
Erkély:
4 m²
Energetikai besorolás:
B
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
18 000 Ft/hó
alacsony közös költségbeépített konyhabútorbeépített szekrénycsatornaerkélygázgépesítettipari áramjó beosztásújó közlekedésűklímaliftösszkomfortosparkettáspincevilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 456 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 281 846 Ft
Második évtől
359 346 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.