+5 fotó
Hirdetéskód: 8995404
Referenciaszám: 360011149-2
Feltöltve: 9 napja
Budapest XII. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 115 millió Ft
115 millió Ft
2,09 millió Ft/m²
55 m²
1+1 fél szoba
3. emelet
ELADÓ NAPFÉNYES LAKÁS XII.KERÜLET
Eladó XII. kerület Németvölgy MOM Park közvetlen közelében egy csendes, napfényes 55 nm-es, 1,5 szoba hallos 3. emeleti lakás rendezett 10 lakásos társasházban. A lakás 2006-ban teljes műszaki és esztétikai felújításon átesett.
A lakás tökéletes választás lehet fiatal pároknak vagy egyetemistáknak (Testnevelési Egyetem) illetve külföldi munkavállalóknak bérbeadásra a sok irodaház közelsége miatt.
A Családi Ingatlan kínálatában lévő XII. kerületi társasházi lakás főbb jellemzői:
- 55 nm alapterület
- 3 nm erkély, zöldre néző kilátás
- 1,5 szoba, hallos
- Fürdőszoba és WC külön helyiségben
- Déli tájolás, napfényes, világos terek
- Műanyag, hangszigetelt nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval
- Zárható, konyhából nyíló kamra ablakkal
- Házközponti fűtés, fűtésszabályozóval
- Légkondicionáló beépítve
- Kedvező fenntartási költségek
- Tehermentes
Környezet
A 10 lakásos, rendezett társasház egy csendes egyirányú utcában található, melyet sok fa és zöld felület övez. Gépkocsival az utcán, kedvezményes lakossági parkolási engedéllyel lehet parkolni, vagy a szemközti társasház mélygarázsában is lehet helyet bérelni.
Az M1 és M7 autópályák néhány perc alatt elérhetők, így a Balaton vagy a Velencei-tó is gyorsan megközelíthető.
A környék infrastruktúrája kiváló: MOM Park bevásárlóközpont, MOM Sport uszoda, Testnevelési Egyetem, multinacionális cégek irodái, éttermek, iskolák, óvodák, parkok és játszóterek találhatók a közelben.
A tömegközlekedés kiváló, több busz- és villamosmegálló is pár perc sétával elérhető.
Az alaprajz tájékoztató jellegű!
További ingatlanokért látogasson el weboldalunkra!