+16 fotó
Hirdetéskód: 9004984
Referenciaszám: LK084497-5223700
Frissítve: ma
Budapest XIX. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 58,7 millió Ft
58,7 millió Ft
1,22 millió Ft/m²
48 m²
2 szoba
2. emelet
Eladó lakás, Budapest 19. ker.
2 szobás kiváló állapotú lakás a 19. kerület legcsendesebb részén.
Az ingatlan 48nm, a nappali mellett egy ugyancsak tágas és világos szobával rendelkezik.
A falak tisztasági festést sem igényelnek, a burkolat faparketta, mely kisebb felújítás után tökéletes állapotba hozható.
A lakásban jó minőségű redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt ablakok vannak.
A felújítás során különösen nagy hangsúlyt fektettek a korszerű és energiatakarékos megoldásokra. A fűtési rendszer elektromos, amely nemcsak környezetbarát, hanem költséghatékony is, és optimális komfortot biztosít a hideg hónapokban, valamint gondoskodik a hűvösről a nyári időszakban.
A teljes villanyhálózat fel van újítva.
A bejárathoz elkerített kis teraszrész is tartozik, mely alkalmas reggeli kávéja elfogyasztására illetve teregetésre valamint tárolóként is funkcionál.
Új biztonsági bejárati ajtóval, extra zárral és ráccsal is rendelkezik a kis lakás.
Az ingatlan tágas, napfényes terekkel rendelkezik, ami különösen kellemes légkört teremt a mindennapi élethez. A helyiségek elrendezése praktikus és jól átgondolt, így a ház minden sarka otthonos és kényelmes.
A ház és lakói igényesek magukra és a környezetükre. Kellemes parkosított, csendes környezetben található a lakás.
Nagyon hangulatos , világos kis lakás.
Amennyiben szeretné megtekinteni várom megkeresését.
Referencia szám: LK084497-ZE
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Elektromos
1970
C
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 10
Hitelkalkulátor
Második évtől
252 618 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.