Eladó lakás Kistelek 81 nm
Eladó lakás Kistelek 81 nm
Eladó lakás Kistelek 81 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 8934966
Referenciaszám: 23699
Frissítve: 1 hónapja

Kistelek eladó téglalakás 3 szobás: 53,5 millió Ft

53,5 millió Ft
660,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
81 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
  Home&People azonosító: #23699 Kelemen Márton - vezető referens - 06 30 129 9092 AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT,KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN A 06704102224-ES TELEFONSZÁMON!   Kisteleken felújított  tégla lakás eladó!!   Főbb paraméterek: - bruttó 81 m2-es lakótér - Központi fűtés(gázcirkó) - Hűtő-fűtő klíma - 3 szoba,fürdő wc külön helyiségben, tágas konyha - Új vízcsövek és kicserélt villanyvezeték - Tartozik a lakáshoz egy garázs, 2 tároló illetve egy nyári konyha - Van egy közös kert ami körülbelül 300 m2 Irányár:  53 500 000 Ft   H&P azonosító: #23699 Hívjon bizalommal!  Kelemen Márton - vezető  referens - 06 30 129 9092   Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, JOGI tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és HITELÜGYINTÉZÉST. Kérje ingyenes tájékoztatásunkat! A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt. Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek. Home and People akciós forint HITELEK: *Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat: Szalai Gábor Hitelspecialista www.homeandpeople.hu

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
1
Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kelemen Márton
Homeandpeople
Az iroda összes hirdetése