+10 fotó
Hirdetéskód: 8955410
Referenciaszám: M321865-5192112
Frissítve: 3 napja
Székesfehérvár eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 72,9 millió Ft
72,9 millió Ft
1,01 millió Ft/m²
72 m²
2+1 fél szoba
3. emelet
Eladó Lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár kedvelt városrészén, Palotavárosban kínálunk megvételre egy 2016-ban épült, újszerű állapotú, tégla építésű társasház 3. emeletén található, 72 nm-es, 3 szobás lakást.
Az ingatlan kiváló elrendezésű: 2 külön nyíló hálószoba mellett egy tágas, 32 nm-es nappali, konyha és étkező biztosít kényelmes életteret. A nappaliból francia erkély nyílik, amely extra fényt és kellemes térérzetet biztosít. A lakásban fürdőszoba és külön WC is kialakításra került, a beépített szekrények pedig praktikus tárolási lehetőséget biztosítanak.
A társasház és a lakás egyaránt kiváló műszaki és esztétikai állapotú, folyamatosan karbantartott. A fűtésről házközponti rendszer egyedi mérővel gondoskodik, így a rezsi jól kontrollálható. A lakás napfényes, világos, az épület liftes, zárt lépcsőházas.
Ideális választás lehet családoknak, pároknak vagy akár befektetésnek is, hiszen Palotaváros infrastruktúrája kiváló: boltok, iskola, óvoda, buszmegálló, bevásárlási lehetőségek pár perc sétával elérhetők, parkolás az utcán ingyenes.
Referenciaszám: M321865
Az OTP Bankcsoport teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Téglalakás
Újszerű
Házközponti fűtés egyedi méréssel
2016
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Gombos Zita