Eladó lakás Tatabánya 56 nm
Eladó lakás Tatabánya 56 nm
Eladó lakás Tatabánya 56 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 7558545
Referenciaszám: LK027071-4251951
Frissítve: 2 éve

Tatabánya eladó téglalakás 2 szobás: 41,9 millió Ft

41,9 millió Ft
748,2 ezer Ft/m²
56 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Eladó földszinti lakás Tatabányán a Győri úton! Tatabánya központi részén, ugyanakkor zöldövezetben 56 nm-es, két szoba, hallos, földszinti lakás eladó! A közelben minden megtalálható, élelmiszerüzletek, buszmegálló, iskola, vonatállomás, gyógyszertár stb. A lakás felújítandó, az új tulajdonos a saját igényeinek és ízlésének megfelelően alakíthatja. Az ingatlanban távfűtés van, alacsony költséggel. A lakás per és tehermentes, azonnal birtokba vehető. A lépcsőház csendes és rendezett.Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan kérem keressen bizalommal! Az ár irányár! 41900000 Ft

Építés éve:
1980

Az iroda összes hirdetése
+36 30 833 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 141 429 Ft
Második évtől
180 318 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.