+12 fotó
Hirdetéskód: 8554010
Referenciaszám: 382_kejo
Frissítve: 15 napja
Siófok eladó üdülő és nyaraló 68 m² alapterületű: 56,5 millió Ft
56,5 millió Ft
830,9 ezer Ft/m²
68 m²
80 m²
3 szoba
Eladó nyaraló Siófok Aranypart 68m2 56500000 Ft
Siófoki piknik! Télen-nyáron lakható! ÁRSÉS! CSERE is!!
Nyaraló, áron alul eladó. Siófokon az Aranyparttól nem túl messze találjuk ezt „gyöngyszemet” A zárt rendszerű, biztonságot nyújtó Piknik Üdülőfalu nyaraló komplexumot. Két különálló sorházi egységben találjuk ezt a minden kényelmet nyújtó, tégla építésű, felújított, minőségi nyaralót. A kétszintes, 68nm-es nyaralóban a földszinten találunk egy nappali-konyha-étkező egységet, továbbá egy nagyon szép fürdőszobát törölköző szárítóval, külön toalettel. A fűtése a földszinten gázkonvektorral van megoldva. Az emeleti szobák inverteres klímával biztosítják a meleget, nyáron pedig kellemes hűvös érzetet. Az ingatlan felújítása érintette az elektromos hálózatot is. A nyílászárók termopán üvegezésüek. A szobák laminált parkettásak, egyéb helyiségek kerámia lappal burkoltak. Rendelkezik egy közvetlen kis terasszal, továbbá egy kizárólagos használatú kb. 80 nm-es kerttel, rajta a kerti sütögetés lehetőségével. . Az ár tartalmazza a kb. 10 nm-es tárolót, továbbá egy gépjármű saját parkolóját is. Az ingatlan saját közüzemi mérőórákkal rendelkezik. A komplexumon belül találjuk még a feszített vízű fürdő medencét, a közös használatú kert részen a gyerekek részére a játszóteret is.
A közös költség – mely tartalmazza a felújítási alapot is – 28.000,-Ft, havonta. CSERE is lehetséges, elsősorban a déli parton, Balatonszárszótól, B. Maria fürdőig. Nagyobb önálló ingatlan esetén max. 30,-Mft ráfizetés lehetséges.
Jöjjön el, nézze meg ezt az alkalmi lehetőséget, és a végén még MEGEGYEZÜNK!
Tulajdonságok
Üdülő és nyaraló
2
Felújított
Gáz (konvektor)
1981
10 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 379 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
243 150 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel