+6 fotó
Hirdetéskód: 8719477
Referenciaszám: 681828
Frissítve: 10 napja
Szeged eladó üzlet 125 m² alapterületű: 109,9 millió Ft
109,9 millió Ft
879,2 ezer Ft/m²
125 m²
2 szoba
Üzlethelyiség a belvárosban, 200 nm-es panoráma terasszal
Szeged Belváros városrészében, 2 háztömbre a Kárász utcától , eladó, egy 2016-ban épült, fiatal újszerű állapotú, összesen 125 nm-es, téglából épült, két nagy helyiséggel és tárolókkal, valamint kis konyhával rendelkező, belső szintes, dupla Wc-vel ellátott, utcafrontos üzlethelyiség, amelyhez összesen 200 nm saját panoráma terasz is jár hozzá. Valamint opcionálisan egybe vagy külön vásárolható hozzá egy 178 nm-es pince is.
Az ingatlan tehermentes és azonnal átvehető.
A társasház fiatal újszerű állapotú, és rendkívül kultúrált lakóközösséggel rendelkezik.
Az ingatlan fűtéséről cáz-cirkó (radiátoros), hűtéséről klíma gondoskodik. A z üzlethelyiség, elhelyezkedése, kialakítása miatt, maximálisan kiemeli ezt az ingatlant az átlagos ingatlanok sorából és egyedülálló választássá teszi azt.
A környék infrastruktúrája tökéletes, tömegközlekedés, Kárász utca 1-2 percnyire az ingatlantól.
Helységek:
- 2 helyiség
- közlekedő
- tárolók
- wc
- terasz
Az ingatlan megtekintése rugalmas.
Várom megtisztelő hívását:
KÓKAI FERENC Városi Ingatlaniroda
+36 70 422 9777
Prémium ingatlanértékesítő
Szeged
Tulajdonságok
Üzlet
Jó állapotú
Gázkazán
2016
C
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 422 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 422 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 422 9