Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Gannai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Gannai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Ganna

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Ganna 238 nm
20
86,99 millió Ft 365,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ganna
Ingatlan iroda logó
238 m² terület
4086 m² telek
7 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Ganna 100 nm
20
35,5 millió Ft 355 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ganna
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
2883 m² telek
2 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Ganna 70 nm
19
18,9 millió Ft 270 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ganna
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
4085 m² telek
2 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Ganna 238 nm
20
86,99 millió Ft 365,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ganna
Ingatlan iroda logó
238 m² terület
4086 m² telek
7 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó telek Ganna 49000 nm
1
48 millió Ft 980 Ft/m²
Eladó telek, Ganna
49000 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 16 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Ganna 140 nm
20
59,9 millió Ft 427,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Ganna
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
1452 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.