m²
FIX 3%-ra alkalmas
Csak azok a hirdetések, amelyek megfelelhetnek a FIX 3%-os lakáshitel feltételeinek hirdetési ár és négyzetméterár alapján.
Részletes információk:
Csak Zenga Premier
Friss hirdetések, melyek csak a
zenga.hu
és a
koltozzbe.hu
oldalon találhatók meg az ingatlankereső portálok közül.
Részletes információk:
www.zenga.hu/premier
Keresés
További szűrők
Tiszafüred - 8. oldal
283 találat
Sorrend
Hirdetésfigyelőt kérek
Frissítve: 11 napja
12
19,5 millió Ft
309,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszafüred
63 m² terület
1464 m² telek
2 szoba
Frissítve: 11 napja
18
35,99 millió Ft
423,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Poroszló
85 m² terület
1428 m² telek
3 szoba
Frissítve: 11 napja
20
6,7 millió Ft
55,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kunmadaras
121 m² terület
741 m² telek
3 szoba
Frissítve: 11 napja
5
1,7 millió Ft
1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kömlő
1674 m² telek
Frissítve: 11 napja
3
2,7 millió Ft
5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gyomaendrőd
538 m² telek
Frissítve: 11 napja
20
165 millió Ft
445,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszafüred
370 m² terület
606 m² telek
8 szoba
Már most stresszelsz a lakáshitelen?
Segít az OTP Bank szakértője. Telefonos hitel előminősítéssel biztosra mehetsz!
Előminősítést szeretnék
Frissítve: 11 napja
15
21,9 millió Ft
292 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Abádszalók
75 m² terület
650 m² telek
3 szoba
Frissítve: 11 napja
13
4,9 millió Ft
122,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszacsege
40 m² terület
1061 m² telek
1 szoba
Frissítve: 11 napja
11
14,8 millió Ft
172,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kunhegyes
86 m² terület
858 m² telek
2 szoba
Frissítve: 11 napja
20
166 millió Ft
1,91 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszafüred
87 m² terület
300 m² telek
3 szoba
Frissítve: 11 napja
2
35 millió Ft
58,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tiszafüred
601 m² telek
Frissítve: 11 napja
20
90 millió Ft
340,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sarud
264 m² terület
689 m² telek
7 szoba
Frissítve: 11 napja
20
75 millió Ft
468,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tiszafüred
160 m² terület
634 m² telek
5 szoba
Frissítve: 11 napja
19
49,6 millió Ft
413,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Poroszló
120 m² terület
1175 m² telek
5 szoba
Frissítve: 11 napja
16
6,9 millió Ft
4,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tiszaszőlős
1442 m² telek
Frissítve: 11 napja
2
2 millió Ft
1,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tiszaszentimre
1550 m² telek
Frissítve: 11 napja
3
8 millió Ft
3,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Tiszaszentimre
2400 m² telek
Frissítve: 11 napja
20
43 millió Ft
Eladó családi ház, Tiszafüred
1000 m² telek
5 szoba
Frissítve: 11 napja
20
38,8 millió Ft
349,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kunmadaras
111 m² terület
Frissítve: 11 napja
20
13,6 millió Ft
41,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kunmadaras
330 m² terület
2933 m² telek
4 szoba
6
7
8
9
10
Regisztrálj az extra funkciókért
Ha hitelből szeretnél ingatlant venni, regisztrált felhasználóként személyre szabott kalkulációt kaphatsz.
Mentsd el keresésed, kérj értesítést és e-mailben elküldjük neked az új ajánlatokat, hogy ne maradj le egyről sem.
Mentsd el a kedvenc hirdetéseid egy helyre!
Belépés/Regisztráció
Lista megosztás
Fizetett rangsorolást is alkalmazhatunk.
Bővebben
Vissza a főoldalra