m²
FIX 3%-ra alkalmas
Csak azok a hirdetések, amelyek megfelelhetnek a FIX 3%-os lakáshitel feltételeinek hirdetési ár és négyzetméterár alapján.
Részletes információk:
Csak Zenga Premier
Friss hirdetések, melyek csak a
zenga.hu
és a
koltozzbe.hu
oldalon találhatók meg az ingatlankereső portálok közül.
Részletes információk:
www.zenga.hu/premier
Keresés
További szűrők
Villa Gyömrő - 14. oldal
450 találat
Sorrend
Keresés mentése
Feltöltve: 1 napja
19
76,9 millió Ft
1,88 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest XIII. kerület
41 m² terület
1 szoba
3. emelet
Feltöltve: 1 napja
16
178 millió Ft
2,7 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest XIII. kerület
66 m² terület
3 szoba
földszint
Feltöltve: 1 napja
8
100,49 millió Ft
2,09 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest XIII. kerület
48 m² terület
2 szoba
földszint
Feltöltve: 1 napja
9
59,9 millió Ft
624 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Kóka
96 m² terület
956 m² telek
4 szoba
Feltöltve: 1 napja
3
68,9 millió Ft
717,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kóka
96 m² terület
1022 m² telek
4 szoba
Feltöltve: 1 napja
10
34,45 millió Ft
1,19 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest XVIII. kerület
29 m² terület
1 szoba
földszint
Már most stresszelsz a lakáshitelen?
Segít az OTP Bank szakértője. Telefonos hitel előminősítéssel biztosra mehetsz!
Előminősítést szeretnék
Feltöltve: 1 napja
20
49,9 millió Ft
554,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pécel
90 m² terület
734 m² telek
3 szoba
Frissítve: 2 napja
15
12 millió Ft
214,3 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Nagykáta
56 m² terület
4602 m² telek
2 szoba
Frissítve: 2 napja
20
539 millió Ft
557,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Debrecen
967 m² terület
1432 m² telek
16 szoba
Frissítve: 2 napja
20
329 millió Ft
1,06 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Kistarcsa
310 m² terület
763 m² telek
5 szoba
Frissítve: 2 napja
6
13 millió Ft
Eladó telek, Nagykáta
1395 m² telek
Frissítve: 2 napja
14
18,5 millió Ft
804,3 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Tóalmás
23 m² terület
251 m² telek
2 szoba
Frissítve: 2 napja
13
139 millió Ft
803,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hajdúszoboszló
173 m² terület
386 m² telek
5 szoba
Frissítve: 2 napja
7
33 millió Ft
Eladó telek, Sülysáp
1079 m² telek
Frissítve: 2 napja
20
85 millió Ft
1,12 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Gyömrő
76 m² terület
212 m² telek
3 szoba
Frissítve: 2 napja
20
99,9 millió Ft
555 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyömrő
180 m² terület
1380 m² telek
5 szoba
Frissítve: 2 napja
9
79,9 millió Ft
815,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hajdúsámson
98 m² terület
350 m² telek
4 szoba
Frissítve: 2 napja
16
36 millió Ft
837,2 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Pomáz
43 m² terület
1079 m² telek
1 szoba
Frissítve: 2 napja
16
97 millió Ft
979,8 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Sülysáp
99 m² terület
1102 m² telek
4 szoba
Frissítve: 2 napja
19
36,9 millió Ft
585,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ócsa
63 m² terület
1079 m² telek
2 szoba
12
13
14
15
16
Regisztrálj az extra funkciókért
Ha hitelből szeretnél ingatlant venni, regisztrált felhasználóként személyre szabott kalkulációt kaphatsz.
Mentsd el keresésed, kérj értesítést és e-mailben elküldjük neked az új ajánlatokat, hogy ne maradj le egyről sem.