m²
FIX 3%-ra alkalmas
Csak azok a hirdetések, amelyek megfelelhetnek a FIX 3%-os lakáshitel feltételeinek hirdetési ár és négyzetméterár alapján.
Részletes információk:
Csak Zenga Premier
Friss hirdetések, melyek csak a
zenga.hu
és a
koltozzbe.hu
oldalon találhatók meg az ingatlankereső portálok közül.
Részletes információk:
www.zenga.hu/premier
Keresés
További szűrők
Városi Ingatlaniroda - 38. oldal
2 161 találat
Sorrend
Keresés mentése
Frissítve: ma
6
26,8 millió Ft
5,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Rábapatona
5282 m² telek
Frissítve: ma
6
112,86 millió Ft
55 ezer Ft/m²
Eladó telek, Győr, Révfalu
2052 m² telek
Frissítve: ma
6
55,28 millió Ft
55 ezer Ft/m²
Eladó telek, Győr
1005 m² telek
Frissítve: ma
6
57,59 millió Ft
55 ezer Ft/m²
Eladó telek, Győr, Révfalu
1047 m² telek
Frissítve: ma
6
12,5 millió Ft
8,8 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Nyúl
1425 m² telek
Frissítve: ma
20
499 millió Ft
756,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Siófok, Aranypart
660 m² terület
1330 m² telek
25 szoba
Már most stresszelsz a lakáshitelen?
Segít az OTP Bank szakértője. Telefonos hitel előminősítéssel biztosra mehetsz!
Előminősítést szeretnék
Frissítve: ma
20
499 millió Ft
756,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Siófok, Aranypart
660 m² terület
1330 m² telek
25 szoba
Frissítve: ma
12
14,9 millió Ft
212,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hegyfalu
70 m² terület
875 m² telek
2 szoba
Frissítve: ma
20
149,9 millió Ft
599,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pilisszentkereszt
250 m² terület
957 m² telek
7 szoba
Frissítve: ma
20
44,9 millió Ft
498,9 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Tiszalök
90 m² terület
500 m² telek
6 szoba
Frissítve: ma
20
169 millió Ft
422,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Debrecen, Gerébytelep
400 m² terület
1030 m² telek
3 szoba
Frissítve: ma
20
25 millió Ft
166,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Salgótarján
150 m² terület
4700 m² telek
2 szoba
8
Frissítve: ma
20
52,9 millió Ft
330,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Heréd
160 m² terület
1309 m² telek
5 szoba
Frissítve: ma
18
110 millió Ft
1 millió Ft/m²
Eladó sorház, Hódmezővásárhely
110 m² terület
420 m² telek
4 szoba
Frissítve: ma
18
115 millió Ft